Handje hulp gevraagd zaterdag 16 december

terug naar overzicht

Woensdag, 6 december 2017

Hallo leden HSV Ons Genoegen, Op zaterdag 16 december willen we een paar uurtjes gaan snoeien bij de Mulderplas. Aanvang is om 10.00 uur. Daarbij verzamelen we ons op de kleine parkeerplaats. Voor koffie en vlaai wordt uiteraard gezorgd 😁. Meenemen van snoeitang, takkenschaar is gewenst. Leden zijn welkom in een handje te komen helpen bij de Mulderplas. Graag tot volgende week zaterdag.
Hallo leden HSV Ons Genoegen

Op zaterdag 16 december willen we een paar uurtjes gaan snoeien bij de Mulderplas. Aanvang is om 10.00 uur. Daarbij verzamelen we ons op de kleine parkeerplaats. Voor koffie en vlaai wordt uiteraard gezorgd 😁. Meenemen van snoeitang, takkenschaar is gewenst.

Leden zijn welkom in een handje te komen helpen bij de Mulderplas. 

Graag tot volgende week zaterdag.