Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

vragen over de vispas 2019?

terug naar overzicht

Maandag, 18 februari 2019

Heeft u vragen over de vispas van 2019? Dit bericht bevat meer info over dit onderwerp

Als U als lid van HSV Ons Genoegen Schinnen bent en nog geen VISpas hebt ontvangen maar deze wel betaald heeft via acceptgiro of middels Ideal betaling neem dan contact op met Sportvisserij Nederland email adres:


vispas@sportvisserijnederland.nl ook kunt U de website met onderdeel Veel Gestelde Vragen raadplegen: https://www.sportvisserijnederland.nl/vispas/contact-service/


We hebben de ledenadministratie en uitgifte van VISpas uitbesteed aan Sportvisserij Nederland en zij kunnen U het snelste informeren. Ook bij adreswijzigingen en opzeggen dient U contact op te nemen met Sportvisserij Nederland.

Als u volgend jaar lid wilt blijven en de vergunning eerder in huis wilt hebben is het mogelijk om een machtiging te geven voor een automatische incasso. een formulier hiervoor is te krijgen bij Nico Rompelberg.


Alvast dank en een goed visseizoen toegewenst.