Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Voerboot vergunning 2019

terug naar overzicht

Maandag, 22 oktober 2018

Vanaf 1 december 2018 is het mogelijk om een voerbootvergunning voor het jaar 2019 aan te vragen. De aanvraag kan worden ingediend via het e-mailadres: karpercommissie@hsvschinnen.nl Aanmeldingen voor 2019 worden op volgorde van inschrijving in behandeling genomen. Na goedkeuring krijgt U van karper commissie bericht met verzoek om de betaling te doen. Als de betaling is ontvangen krijgt U de vergunning toegestuurd. Bij een te groot aantal aanvragen zullen de leden die dit jaar reeds in het bezit zijn van een voerbootvergunning voorrang krijgen.