ALV 2021 geannuleerd

terug naar overzicht

Zondag, 22 augustus 2021

Beste leden, Bij deze moeten we u helaas mededelen dat de algemene ledenvergadering van 2021 niet door kan gaan door de coronamaatregelingen. Wij hebben echter wel jullie stem nodig, Remy Buijsers stelt zich beschikbaar voor voorzitter en hiervoor zouden wij graag voor of tegen stemmen willen ontvangen. Stemmen kan door een mailtje te sturen naar info@hsvschinnen.nl Ten slot willen wij u erop attenderen dat er nog steeds dringend een secretaris nodig is om een voltallig bestuur te vormen. Opgeven kan via info@hsvschinnen.nl Het bestuur

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies